GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 7063089
nr 706 3089
Matservisdelar
65 delar, Gustafsberg, 'Florilla'
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 18:10:12
750 kr
900 kr
1.100 kr